top of page

Lakovací specialista

Typ úvazku:

Plný úvazek

Hrubá mzda:

dohodou

Náplň práce

Budete hrát klíčovou roli při zahájení a vedení nově vznikajícího vzdělávacího programu v oblasti lakování, který začíná na počátku roku 2024. Díky odborným znalostem a zkušenostem v lakování povedete naše studenty k rozvoji v této oblasti.

Řízení a rozvoj akademie:

  • Řízení nástupu nových pracovníků a jejich vzdělávání po dobu 3 měsíčního kurzu.

  • Zvyšování odbornosti a kvalifikace z řad již stávajících zaměstnanců.

  • Vyhodnocuje vzdělávací kurzy a vydává certifikáty o absolvování kurzu s individuálním hodnocením.

  • Podílení se na personálních záležitostech střediska (motivuje, komunikuje a průběžně hodnotí práci a výkon svých podřízených).

Technologie lakování:

  • Podílí se na zlepšování procesů v lakovnách společně s oddělením inženýringu.

  • Podporuje či navrhuje zlepšení stávajících procesů v oblasti lakování a povrchových úprav.

Požadavky na pozici

  • Vzdělání: VŠ technického zaměření případně SŠ s prokazatelnou praxí v oboru lakování a povrchových úprav.

  • Odbornost: Zkušenosti s řízením kolektivu, odolnost vůči stresu.

  • Jazykové schopnosti: Znalost cizího jazyka (němčina nebo angličtina) na komunikativní úrovni.

  • Technické dovednosti: Znalost práce MS Office, aktivní řidič.

Co nabízíme?

  • Rozvíjet úplně nové středisko Meiller akademie.

  • Kolektiv specialistů, kteří nenechají juniora na holičkách ale ani senior v jejich blízkosti nezakrní.

  • Pracujte pro společnost, která působí na trhu již od roku 1993.

  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu.

  • Odměna bude odpovídat vašim zkušenostem a znalostem.

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Benefity

  • Využijte Benefit Plus Cafeterii s příspěvkem 1500 Kč/měsíčně.

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny pracovního volna a další firemní benefity.

  • Závodní stravování, kde se skvěle najíte již za 15 Kč.

  • Příspěvek na penzijko.

  • Individuální měsíční odměny.

  • Věrnostní bonus 2x ročně.

Kdo má pozici na starosti?

Jméno:

Lucie Ball

Telefon:

+420 312 577 903

8-14 hodin

Máš zájem?
Pošli nám své údaje

Přilož životopis
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page