top of page

Procesní Technik Lakovny

Typ úvazku:

Plný úvazek

Hrubá mzda:

dohodou

Náplň práce

Vaše úkoly budou zahrnovat zajištění provozu lakovny.

Budete provádět testy, analýzy a vyhodnocovat výsledky, tvořit reporty a zajišťovat, aby provoz splňoval specifikace.

Spolupráce:

  • Budete úzce spolupracovat se supervizorem lakovací linky a technologem povrchových úprav, abyste zajistili dodržení provozních parametrů a kvality.

Řízení laboratoře:

  • Budete spravovat chemickou laboratoř a sklad chemikálií a zajišťovat jejich správné vedení a inventuru.

Kvalita a efektivita:

  • Budete monitorovat kvalitu lakovacího procesu a přispívat k jeho neustálému zdokonalování.

Inovace:

  • Zajistíte, že naše povrchové úpravy budou vždy v souladu s nejnovějšími technologickými možnostmi a trendy.

Požadavky na pozici

  • Vzdělání: SŠ v oboru chemie a alespoň roční zkušenosti z obdobné pozice.

  • Pracovní dovednosti: Zkušenost s práci na PC, zejména s MS Office, schopnost pracovat s daty, grafy a tvorit reporty.

  • Odbornost: Hlubší zájem o procesy a technologie povrchových úprav.

  • Kvalita a standardy: Znalost metodik štíhlé výroby a standardních systémů řízení kvality.

  • Jazykové schopnosti: Znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni B2 (výhodou).

Co nabízíme?

  • Pracujte pro společnost, která působí na trhu již od roku 1993.

  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu.

  • Odměna bude odpovídat vašim zkušenostem a znalostem.

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Benefity

  • Využijte Benefit Plus Cafeterii s příspěvkem 1500 Kč/měsíčně.

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny pracovního volna a další firemní benefity.

  • Závodní stravování, kde se skvěle najíte již za 15 Kč.

  • Příspěvek na penzijko.

  • Individuální měsíční odměny.

  • Věrnostní bonus 2x ročně.

Kdo má pozici na starosti?

Jméno:

Lucie Ball

Telefon:

+420 312 577 903

8-14 hodin

Máš zájem?
Pošli nám své údaje

Přilož životopis
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page