top of page

Vedoucí strojní údržby

Typ úvazku:

Plný úvazek

Hrubá mzda:

dohodou

Náplň práce

Na pozici budete zodpovědní za komplexní organizaci činností oddělení strojní údržby, která zahrnuje údržbu strojů a zařízení. Vašimi klíčovými úkoly bude správa náhradních dílů, analýza příčin poruch a navrhování nápravných opatření, jakož i spolupráce se specialisty a externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu a při jejich opravách.

Vedení a řízení oddělení strojní údržby:

  • Správa náhradních dílů.

  • Provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření.

  • Vedení dokumentace týkající se oprav a preventivní údržby.

  • Správa elektronického systému údržby.

  • Dodržování standardů 5S+1.

Požadavky na pozici

  • Vzdělání: Středoškolské vzdělání ve strojírenství.

  • Odbornost: Znalost a praxe v údržbě a opravách strojního zařízení, zkušenosti s řízením menšího kolektivu.

  • Jazykové schopnosti: Dobrá znalost MS Office, komunikativní angličtina výhodou.

  • Technické dovednosti: Umění pracovat s TPM a 5S, znalost nástrojů pro efektivní řízení údržby, schopnost práce ve výškách dle nařízení vlády č. 362/2005 Sb

Co nabízíme?

  • Pracujte pro společnost, která působí na trhu již od roku 1993.

  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu.

  • Odměna bude odpovídat vašim zkušenostem a znalostem.

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.

Benefity

  • Využijte Benefit Plus Cafeterii s příspěvkem 1500 Kč/měsíčně.

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny pracovního volna a další firemní benefity.

  • Závodní stravování, kde se skvěle najíte již za 15 Kč.

  • Příspěvek na penzijko.

  • Individuální měsíční odměny.

  • Věrnostní bonus 2x ročně.

Kdo má pozici na starosti?

Jméno:

Lucie Ball

Telefon:

+420 312 577 903

8-14 hodin

Máš zájem?
Pošli nám své údaje

Přilož životopis
  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn
bottom of page